My Riot prezentuje nowy teledysk "Ból przemija" z udziałem Krzysztofa Hołowczyca

Teledysk My Riot

To kolejny, piąty już teledysk do utworów z debiutanckiej płyty My Riot "sweet_noise".  "Ból przemija"zyskał już sporą popularność wśród fanów grupy, czego dowodem są jego wysokie notowania w rockowych rankingach oraz świetny odbiór na koncertach.

Tym razem produkcją klipu, wspólnie z Glacą, zajął się dom produkcyjny Mania Studio. Powstał bardzo oryginalny teledysk do utworu o pokonywaniu własnych słabości i podnoszeniu się po upadkach. Mottem tego, dość wieloznacznego, obrazu jest prosta, ale niezwykle ważna prawda  „dzisiaj ja ratuje ciebie, jutro ty uratujesz mnie". W klipie los zetknął w dramatycznej sytuacji dwóch bohaterów: legendarnego mistrza kierownicy i rockowego muzyka. Obaj jednak potrafią doskonale się w niej odnaleźć, zachować jak prawdziwi mężczyźni. Podobne zdarzenie może spotkać niemalże każdego, więc przesłanie jest bardzo uniwersalne i czytelne.

Teledysk „Ból przemija”  jest efektem pasji i zaangażowania wielu ludzi. Jest kolejnym krokiem My Riot w łączeniu rockowej muzyki ze światem sportu. W klipie obok Krzysztofa Hołowczyca,  wzięli udział ludzie, bez których pasji i chęci tworzenia, niezależnie od tego czym się zajmują, ten obraz by nie powstał.  W roli chirurga wystąpił Maciej Wisławski - słynny pilot rajdowy i dziennikarz, dla którego, jak sam twierdzi, Hołek "będzie żył zawsze".  Kolejnego lekarza zagrał Vahan Bego, charyzmatyczny rzeźbiarz i performer. W teledysku możemy podziwiać również tancerkę pole dance, Kasię, ze szkoły Oh LaLa. W jednej ze scen pojawił się Martin Kaczmarski, młody rajdowiec z KRDteam.

Bardzo dziękujemy za pomoc, wiarę, że się uda i dobrą energię!