eRajdPolski z Hołkiem

eRajdPolski z Hołkiem 2020Już za kilka dni miał ruszyć kolejny Rajd Polski. Niestety, jak wiecie, z powodu koronawirusa, w tym roku nasz legendarny klasyk nie odbędzie się. Ale nie możemy się poddawać! Zapraszam wszystkich fanów rajdów do udziału w wirtualnym eRajdziePolski z Hołkiem, który odbędzie się w ostatnim tygodniu czerwca! Do wygrania m.in. co-drive w kultowej Babci WRC oraz wiele innych cennych nagród! 

Krzysztof Hołowczyc wraz z Hołowczyc Racing zapraszają do wirtualnej rywalizacji kultowym Subaru Impreza S4 w wirtualnym Rajd Polski | Rally Poland! Rywalizacja na wirtualnych odcinkach specjalnych odbędzie się z wykorzystaniu gry DiRT Rally 2.0. Będzie się ona składała z następujących etapów: odcinka testowego oraz głównego etapu naszej rywalizacji, czyli wirtualnego Rajdu Polski. Każde z wydarzeń będzie osobno punktowane. /Brak startu w odcinki testowym nie wykluczy was z udziały w głównym rajdzie/.

Nagrodą za zwycięstwo w wirtualnym Rajdzie Polski będzie voucher na przejażdżkę po mazurskich szutrach z Krzysztofem Hołowczycem w kultowym Subaru Impreza zwanym „babcią WRC”! Z pewnością będzie to ekscytujące i niezapomniane rajdowe przeżycie!

Na początek zostanie rozegrany oficjalny odcinek testowy, w którym sprawdzicie ustawienia waszych aut w rajdowych warunkach. Pierwsza trójka, która „wykręci” najlepsze czasy na tzw. „shakedownie” otrzyma rajdowe upominki. Głównym etapem naszej rywalizacji będzie wirtualny Rajd Polski! Zostanie on rozegrany na dwunastu odcinkach specjalnych, które dobierze sam Krzysztof Hołowczyc!

Areną wirtualnego Rajd Polski będzie wspomniana wcześniej gra DiRT Rally 2.0 opracowana i opublikowana przez Codemasters dla wszystkich głównych konsol do gier, takich jak PlayStation®4 oraz Xbox One®. DiRT Rally 2.0 działa również z systemem Microsoft Windows® na komputerze osobistym. Rywalizować więc będą mogli gracze posiadający konsole oraz komputery PC.

Wydarzenie online /odcinek testowy oraz eRajdPolski z Hołkiem/ będzie otwarte od 24 do 30 czerwca / dla wszystkich graczy zarejestrowanych za pośrednictwem platformy Codemasters RaceNet pod tym linkiem: https://www.dirtrally2.com/clubs/club/336831 - nazwa klubu Rajd z Holkiem. Jeśli nie macie jeszcze konta na Codemasters RaceNet to należy je założyć wybierając na dole strony opcję - „Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!”

Relacja, bieżące informację oraz kontakt z organizatorem będzie możliwy poprzez grupę na portalu społecznościowym Facebook-u pod adresem: https://www.facebook.com/groups/eRajdPolskizHolkiem.
Gdybyście mieli pytanie piszcie śmiało. Na pewno wam pomożemy.

Zapraszamy do rajowej wirtualnej zabawy. Powodzenia!